Sportovní a taneční soustředění

Pro sportovce a tanečníky máme následující nabídku


Pension leží v klidné části mimo hlavní komunikaci, jsou zde dostatečné prostory pro kulturní a sportovní vyžití. K dispozici je volejbalový kurt, dětské hřiště, vlastní bazén, stoly na stolní tenis, kuželky, ohniště apod. . V těsném sousedství penzionu se nachází tělocvična, ve vzdálenosti cca 150 m je fotbalové hřiště. Obě tato sportovní zařízení lze využít pro Vaše sportovní aktivity. Jejich použití Vám na přání zajistíme. Vyhodou je nízká cena - tělocvična 100,- Kč/hod, hřiště cena 100,-Kč/hod. Jako speciální bonus při pobytu delším než 4 dny nebo bude-li Vás více než 30 poskytneme 1-2 hodiny denně v tělocvičně zdarma.

Ubytováni je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených umyvadlem s teplou a studenou vodou, sociální zařízení společné. Celková kapacita je 60 lůžek s možností využití ubytovacích kapacit (24 lůžek) v sousední tělocvičně (cca 50 m). Stravování přizpůsobíme Vašim přáním (výběr jídel)

Cena pobytu se pohybuje v rozmezí 320 - 500,- a zahrnuje stravu 3x nebo 5x denně dle telefonické dohody.. Konečná cena závisí na stáří osob, velikosti skupiny a termínu pobytu.

 

Kontaktujte nás